Kengetarja shume e dashur per publikun, Juliana Pasha ishte e ftuar ne emisionin ‘Ediell’ dhe gjate intervistes me gazetaret foli per jeten private dhe bashkeshortin e saj me te cilin ka 13 vjet e martuar.

Kur e pyesin se kur do sjelle nje femije ne jet pas i publiku pyet shpesh, ajo tha se jo cdo gje eshte ne dore te saj.

“Njerezit ate merak kane por ai nuk eshte meraku im.
Se shqiptaret e kane zakon te pyesin gjithmone kete pyetje sikur femijen do e rrisin ata e jo une.
Me qellon qe sa dale nga dera e shtepise te me thone po he beje ate femije.
Por ata nuk e kane kuptuar ende se jo cdo gje eshte ne doren tone, ky eshte caktimi jone.
Une jam shume shume mire me Altinin dhe kjo eshte e rendesihme per mua”, u shpreh Juliana.