Pas ndodhis qe ndodhi diten e premte mes ciftit nga Librazhdi Olsi tani eshte mire dhe gjendja e tij eshte stabilizuar.

Ai thote se naten e dites se premte ai darkoi me bashkeshorten dhe me pas shkuan per te fjetur.

Une mora nje mangall me prush dhe e vendosa ne dhome pasi ishte ftohte. Mbylla deren dhe rame te flinim por me pas nuk mbaj mend asgje thote Olsi.

Dhe antaret e familjes kane hedhur poshte versionin qe jane helmuar nga dikush apo vete.Cdo gje ka ndodhur sipas mangallit me prush.

Por grupi hetimor nuk ka dal ne ndonje konkluzion te qart per kete histori dhe eshte ende duke punuar.