Kohet ee fundit moderatorja e famshme Xhemi Shehu na ka terhequr vemendjen e te gjitheve me ndryshimin qe ka bere ne pamje.

TE gjithe fansat i komentojne Xhemit se brune ajo duket akoma me e bukur.

Madje edhe ne sondazhin e e xing doli se 61% e votuesve i pelqen me shume keshu.

Por duket se kjo ka qene nje ‘genjeshter’ pasi ne fakt ishin paruke dhe se ajo vazhdon te jete bjonde.

Megjithate sidoqofte bjonde apo brune ajo mbetet nje bukuroshe.