Dua te bej te lumtur eshte nje nga emisionet me te bukura dhe me te ndjekur dhe kjo ka bere qe ne ta ka shume histori te bukura njerezore.

Nora Istrefi është surprizuar nga ish-bashkëshorti në “Dua të të bëj të Lumtur”.Pasi nuk e priste qe ai te dilte aty ne ekranin perball.Kengetarja ka shperthyer ne lot nga mesazhi qe i la ish bashkeshorti dhe kete video e ka postuar Arbana Osmani ne profilin e saj ne Istagram.

Ndër të tjera, këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, ka folur dhe për Robertin dhe ndarjen nga ai.

Ajo ka zbuluar se nuk ka pasur një Ana që ka ndërhyrë në jetën e saj.

Në ekran është shfaqur një video e Robertit, me një mesazh posaçërisht për Norën. “Ky mesazh shkon special për Norën”, shprehet ai.

Dhe ata kane nje mardhenie miqesisore per shkak te vajzes se tyre.