Pas lajmit që Renato Mekolli u largua nga emisioni “Hells’s Kitchen”, shumë fansa janë habitur nga vendimi i tij.Nuk e besonin se si ndodhi keshtu.

Para disa orësh ai postoi një foto në profilin e tij, ku lexonte “No Coment”, duke mos dhënë asnjë koment në lidhje me shkakun e largimit.Dhe nuk po kuptojme se cpo behet.

Por komenti i para pak minutave solli lindjen e shumë pikëpyetjeve.A do te rikthehet me ne Top Chanel.

Ja cfare thote ai ne postimin e fundit.

“Nuk e kuptoj si mund të ma kërkoni të rikthehem, jeni ju ata që nuk më keni dashur dhe më keni sharë çdo herë në Hell’s Kitchen!”, ka shënë Renato.

Mos kritikat e shumta nga ndjekësit e kanë bërë kuzhinierin e famshëm të largohet nga emisioni i tij, apo ka qenë një arsye tjetër ende e panjohur.

Le te shpresojme me te miret per te.