Vitet ikin shpejt por ja se sa ka ndryshuar Sonila Meco.

Nje nga gazetaret me te mira ne shqiperi dhe me te ndjekurat.

Ajo ka postuar ne rrjete sociale nje foto te vitit 2001 dhe thote qe keshtu nisi puna ne media.

Plot 18 vite pune e pa lodhur dhe gjithmon energjike nisi karrieren e saj ne Tv Klan.