Labinot Tahiri sot feston 40 -vjetorin e lindjes.Ai ka dhene nje mesazh frymezues per te gjithe miqt e tij.

Ja cfare shkruan ai.

labinottahiriofficial.Mirëdita

Sipas kohës dhe datês kur nêna më tregonte disa herë pêr ditêlindjen time, ishte ora 10:00 e ditës së martë!
Dmth- data 18 dhjetor 1979 ishte gëzim i madh pêr familjen time, qe besa edhe gjyshi kishte shkrepur disa herê me revole në atë kohë
Baba Izet????

Sot 40 vite, shkuan si era!
Ta duam jetën se duhet ta dini që Zoti me zor nuk na ka sjellur në kêtë jetê, dhe nje ditë terrin do na e bênë dritë.
Të respektojmë e të jemi mirënjohês ndaj njeri tjetrit!
Të dhurojmë vetëm dashuri e kurajo për të gjithë.
Për herë mirënjohês dhe me plot dashuri për ju;

Labi , Ferizaj Kosovë e Shqipêrisë.
Urime më qoftë 40-vjetori lindjes haha Me te mira u pafshim.

View this post on Instagram

Mirëdita✨ Sipas kohës dhe datês kur nêna më tregonte disa herë pêr ditêlindjen time, ishte ora 10:00 e ditës së martë! Dmth- data 18 dhjetor 1979???? ishte gëzim i madh pêr familjen time, qe besa edhe gjyshi kishte shkrepur disa herê me revole në atë kohë???? Baba Izet???? Sot 40 vite, shkuan si era! Ta duam jetën se duhet ta dini që Zoti me zor nuk na ka sjellur në kêtë jetê, dhe nje ditë terrin do na e bênë dritë. Të respektojmë e të jemi mirënjohês ndaj njeri tjetrit! Të dhurojmë vetëm dashuri e kurajo për të gjithë. ????⭐️ Për herë mirënjohês dhe me plot dashuri për ju; Labi , Ferizaj Kosovë e Shqipêrisë. ⭐️????⭐️ Urime më qoftë 40-vjetori lindjes haha???????? Me te mira u pafshim✨????

A post shared by @ labinottahiriofficial on