Arbana Osmani nje nga moderatoret me te mira e angazhuar me projekte dhe se fundmi publikoi librin e saj te ri Receta per 5 minuta.

Moderatorja udheton shpesh dhe djali e ndjen mungesen e nenes dhe kur e shikon i hidhet ne qafe e puthe.

Djali i saj quhet Joni dhe ai eshte shume i mire dhe shume i dashur.

Ne foton e fundit shikohet Arbana me djalin e saj duke e puthur Joni.