Banorja e Big Brother e njohur me emrin Nocja eshte bere nene per here te pare.

Najada Konomi ka dhene lajmin e bukur duke postuar ne rrjete sociale.

Ajo thote se eshte vajze.Por ajo ende nuk ka publikuar foto te vajzes.

Ne i urojme nje dite te bukur dhe vajzes jete te lumtur.Caste te bukura me te.