Beren Gokyidiz eshte nje nga aktoret e reja me nje talent te madhe ne aktrim.

Ajo eshte 10 vjec dhe ate e beri te njohur seriali “Nene”.

Por tani ajo luan ne serialin Bija ime qe transmetohet ne Tv Klan.

Kur e pyeten per skenat e bukura qe luan ajo thote se shpesh here me vjen per te qare.

Ato jane skena qe te prekim dhe mezi i mbaj lotet.

Por kjo pune me pelqen shume megjithese jame e vogel por me pelqen shprehet ajo.