Pas ngjarjes qe ndodhi me kengetarin e njohur Muharrem Ahmeti vjen lajmi i mire per te.

Ai eshte ne gjendje te mire shendetsore dhe gezon shendet te plote.

Ai eshte bere publik ne rrjetet sociale dhe ka postuar video te Elvana Gjates.

Ai poston ne rrjetet sociale dhe kjo tregon se e ka kaluar ate periudhe te jetes.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote shendet.