Një miqësi e vërtetëqe prej shume vitesh me pare: Mariana Kondi bën gjestin e bukur për Artjola Toskën

Aktorja e talentuar , shumë e mire për publikun, Mariana Kondi është mjaft aktive në rrjete sociale dhe publikon vazhdimisht foto per ndjekësit e saj momentet e saj te bukura.

Sot ajo aktorja përmes një postimi, ka dhënë provat që një miqësi e vërtetë ekziston vertete, për të gjithë ata që mund të dyshojnë.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet pranë mikeshës së saj, këngëtares Artjola Toska te ciles i ka dedikuar asaj fjalët më të bukura e më të ëmbla.

“Në jetë mund të kem bërë zgjedhje të gabuara me të cilat jam zhgënjyer! Një libër e kam zgjedhur nga kopertina, por faqet ishin të bardha (sidomos tek poezitë).

Ajo e falenderon ate per muziken e bukur qe ben.