Nje lajm i mire vjen per artedashesit Luiza Xhuvani rikthehet ne skene pas gjithe atyre ngjarjeve qe i ndodhen.

Ajo eshte nje nga aktoret me te talentuara dhe me te mira shqiptare.

Megjithese flitej se ajo do te braktiste karrjeren ajo do te vije ne skene me nje mbremje poetike.

Aktorja e madhe nuk eshte dorezuar dhe do vazhdoj te na dhuroje caste te bukura ne skene plote emocione.

Kristian Koroveshi jep lajmin e bukur te bashkimit te 2 ikonave te medha te skenes shqiptare ne nje mbremje ne dt 7 nentor ne oren 19:00 per kryqytetasit.

Dhe ne i urojme suksese.