Futbollistet e kombetares shqiptare pas e hodhen pas kraheve barazimin me Andorren, kane zbritur serish ne fushen e blerte per tu pergatitur per ndeshjen me Francen.

Kesaj here para stervitjes i gjithe stafi i kombetares perjetoi nje emocion te vecante.

Ne kompleksin ku po sterviten ata kane pritur femijet me aftesi ndryshe te cilet po vinin si vizitore.

Ky takim i bukur ishte i mbushur me buzeqeshje, perqafime dhe lojera te ndryshme gjate gjithe atyre minutave mes vizitoreve speciale dhe Kombetares.

E ne fund nuk munguan as dhuratat nga ana e futbollisteve me qellim gezimin e metejshem te femijeve.