Si gjithmon ne Shqiperi ndodhin gjera aspak te rregullta te vjen keq qe pas gjithe asaj qe ndodhi te behen pazare me ndihmat e njerezve ne nevoje.

Kengetari Kapital T ben publike nje ngjarje se si batanijet e e dhuruar per ndihme per nevojtaret jane marre dhe jane shitur nga individ te pa pergjeshem.

Eshte e turpshme kur shikon se si ndodhin gjera te tilla ne vendin tone me nje popull qe ka nevoj per ndihme

Por së fundmi reperi ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku tregon se si po bëhet pazar me batanijet që janë për të dëmtuarit

Ndaj te gjithe ju qe doni me dhene ndihma dhe donacione nje nga njerezit me te sigurte eshte imami Elvis Naci dhe Fundjave ndryshe.Keto jane dy fondacionet me te sigurte.

per me shume shikoni videon.