Jemi ne ditet e para te dhjetorit dhe shume personazhe bejne foto ne shtepite e tyre.Por sot eshte rradha e Abanit me Mirjamin dhe Amelise qe te bejne nje foto te bukur ne shtepine e tyre.

Këtë foto e ka zbuluar Albani me një postim në Instagram ku të tre shfaqen pranë pemës të përqafuar e të lumtur. Këngëtari tregon se Ameli ka dhënë urdhër që t’i nisnin një puthje të gjithë fansave dhe foto padyshim na i ëmbëlsoi ditën.

Dhe ne i urojme dite te bukura familjes Skenderaj.