Kejvina eshte personazhi me perfolur sot ne media online per shkak te mesazheve te saj me Redjan Rraja.

Ajo u more dhe 10 ore ne pyetje per kete shkak se a dinte ku ndodhej autori i ngjarjes se Shkozetit.

Ajo kishte biseda te shpeshta me te.Dhe perdorte nje makine luksoze qe ai ia ka dhene.

Ne te vertete nuk e dim mardhenien mes te dyve Kejvines dhe Rrajes.

Por ajo ka ber nje komente kunder mediave qe kane postuar lajme per te.

Në një postim në Instastory ajo shkruan:

Do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si keq, plehra!”