Paul Edward Conolly eshte diplomati anglez qe u martua me Anjeza Shahinin dhe Anjeza eshte nje nga kengetaret me te mira dhe te dashura per publikun.

Vajza e saj Viktoria ka sot ditelindjen dhe kengetarja enjohur i ka organizuat vajzes nje feste me lule dhe dhurata te ndryshme.

Të gjithë të ftuarit i kanë kënduar vogëlushes këngën ‘Shumë urime për ty’, madje në dy gjuhë.

Ajo ka publikuar një foto nga festa në profilin e saj të Instagramit, krahas së cilës së cilës ka treguar se ka qenë një shtatzëni e shkurtër por e mbushur plot me dashuri. “Shtatzani e shkurtër, por një vit i mbushur me dashuri. Sot festuam ditën e pagzimit të Torit, sëbashku me ditëlindjen e parë të saj që ishte dje. Ishte një ditë shumë e bukur, faleminderit të gjithë juve që na e bët edhe më të bukur me prezencen tuaj dhe që kënduat “Shumë urime për ty” në dy gjuhë bashkë me ne, ditëlindja e vërtetë e Torit”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.