Moderatorja Rudina Magjistari kete vit eshte shfaqur e ndryshuar ne ekran.

Ajo ka hequr dore nga floket e saj bjonde, me te cilat ishim mesuar ta shihnim.

Kete vit emisionin e ka nisur me nje look te ri.

Madje kete e kemi pare edhe ne postimin e saj ku duket me floke te kuqe dhe mund te themi se i shkojne shume.

Ajo shkruan ‘Vit i ri, pamje e re’ dhe me pas ndjekesit kane vazhduar ta komplementojne.

Por kujtojme se edhe shume vite me pare ajo i ka pas mbajtur floket ne kete refleks ne te kuqerremte.

Fotoja e ketj ndryshim ka qene vite me pare ku ajo ka dalee shoqeruar nga Bledi Strakosha.