Nje histori e cuditshme ka ndodh ne Elbasan mbremjen e djeshme.

I zoti i shtepise kap hajdutin e pulave ne flagrance duke i marr pulat.

Pasi e kapen ata e lidhin pas pemes dhe njoftuan policine.

Djali eshte 28 vjec dhe i pelqenin shume pulat e skuqura ose me tave me patate.

Ai i dashuronte pulat por tani eshte ne polici.

Per me shume shikoni videon me poshte.

Ndodh në Elbasan/ Pronari i shtëpisë kap hajdutin e pulave, e lidh pas një peme on Vidnews.