Aktori i njohur i humorit eshte ftuar te Rudina per te treguar per filmin e tij te fundit.

Ai tregoi per punen dhe se si arriti te bej filmin e tij te pare.

Pas gjithe asaj lidhje Besi ka qendruar larg familjes dhe ai e ka ndjer mungesen e se bijes.

Por dikca ndryshe ka ndodhur ne kete interviste ku Besi ka qene shume serioz dhe Xhensila eshte habitur nga kjo sjellje e Besit.

Ajo ka postuar në Instastory një foto nga emisioni dhe shkruan: “Kaq serioz në një intervistë, e rrallë!”.