Nje nga ciftet me te shikuar te showbizit Shqiptar.At9o gjithmon publikojne foto te ndryshme ne rrjetet sociale.

Ndeshja Shqiperi France i solli me nje veshje ndryshe nga heret e tjera.

Ata ishin veshur Kuq e Zi ne mbeshtetje te Kombetares Shqiptare.

Pak minuta më parë, aktori ka publikuar një foto të bërë dje, në profilin e tij të Instagramit, në të cilën shihet krah të bashkeshoretes.

Të dy janë mbështjellë në flamurin kuq e zi dhe duken kaq të lumtur!

‘Falco-ja e zemrës’, ka shkruar ai krahas fotos.

Dhe ne i urojme dite te bukura.