Nje ironi te bukur ka thene gazetarja e njohur Beti Njuma e cila ka reaguar per ngjarjen qe ka ndodhur me zogun e Tiranes.

Ajo ka postuar ne faqen e saje ne facebook “Amin që ka zogj Tirone që policia të zbardhë detaje të rëndësishme”.

Tani kjo eshte policia qe duam zbardhet ngjarjen tak fak.

Njerez te till pa asnje vlere nuk meritojne asgje as te dalin ne Tv dhe ne asnje vend.