Nje nga modelet me te bukura Redona Koci eshte ftuar sot ne emicionin e Bieta Sulos ne Ftese pa 5 ku modelja e njohur njihet per fotot e saj buze detit.

Bieta Sulo gjate emisionin i kerkon qe ajo te tregoj se cfare mban ajo ne canten e saj dhe modelja filloi te nxjerre ato qe kishte brenda.

Modelja nxorri parfumet buzekuqin por padashje nxjerr tamponin dhe buzagaz Bieta thote qe:”Kete djemte nuk duhet ta shohin”