Mjeku ligjor flet per ngjarjen qe ndodhi ne Librazhd me ciftin Rezarta dhe Olsian Hajdari.

Ata thone se nje i trete i ka hedhur dicka ne ushqim a ne uje.Ose ata e kane ber me deshiren e tyre.Cdo gje do te zbulohet pasi Olsi te behet me mire.

Prinderit konfrimojne se mes ciftit nuk ka pas ansnje grindje apo dicka qe nuk shkon mes tyre.

Ata kane 1 vit te fejuar dhe ishin te lumtur qe do martoheshin.

Por prokuroria e Elbasani eshte duke punuar dhe ata presin qe Olsi te dal nga gjendja kritike dhe ai te deshmoje te vertete.Qe ata e pine vete apo ishte dikush tjeter qe i shtyu ta benin dicka te tille.

Por ne profilin e tij ne rrjetet sociale shikohen foto te bukur dhe te lumtura mes ciftit.