Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë, kësaj radhe me një djalë.Dhe kjo eshte dicka shume e bukur.

Te jeshe nene per here te dyte eshte dicka shume e bukur dhe jeta ndryshon dhe merre nje kujdes tjter.

Ka qenë vetë Spiropali që ka publikuar një foto në profilin e saj në “Facebook”, ku shfaqet me vajzën Naltën dhe djalin e porsalindur, të cilit çifti i ka vendosur një emër po shqiptar dhe të veçantë.

“Kren❤”, janë fjalët e vetme të deputetes socialiste që këtë fillim viti u bë nënë për herë të dytë ndonëse nuk është shkëputur asnjë moment nga detyra.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote lumturi.