Ardite Gjebrea nje nga kantautoret me te mire Shqiptar.
Me nje muzike brilante dhe nje muzike te vertete.

Eshte bere viral komentet qe i kane derguar ndjekesit e tij ne Instagram ku i kerkojne te rikthehet me muzike.

Komentet e shumta kane qene rrethe kenges se tij Dimerova.

Nje nga kenget me te bukura te tij.

Nismën e ka marrë një fanse e Arditit e cila nëpërmjet faqjes së saj “Paniknedisko”, u ka kërkuar ndjekësve të komentojnë “Rikthe Dimëroj” dhe më në fund ka marrë edhe përgjigjen e Arditit.

“Nuk më pëlqen t’i rikthehem këngëve të shkuara, por sidoqoftë ke meritë sepse më bëre të mendoj”, i ka shkruar Arditi fanses. Më pas moderatori ka treguar se lajmin e mori vesh nga një kolegu i tij i cili gjithashtu i kishte shkruar “Rikthe dimëroj”.

Tani le te presim a do ti rikthehet Arditi kengeve te vjetra te tij per nje version te ri.

Le t`ja leme kohes.