Mihrie Brahja eshte nje nga kengetaret me te mira dhe me nje karriere te gjate.

Kenget e saj gjithmon te bukura kane te ndjekura dhe me nje shikueshmeri te lart.

Por sot eshte nje dite ndryshe per te ajo ka ditelindjen.

Ajo feston ditelindjen e 48 dhe ajo tregon shume e re.
Dhe ne i urojme jete te lumtur dhe plote shendet dhe kenge te bukura.

Ajo eshte nje nga femrat me te komentura te showbizit per shkak te rinise qe ajo transmeton.