Kengetari i njohur Flori Mumajezi rikthehet me nje mesazh te bukur.

Ai i ka munguar publikut dhe pas nje pauze te gjate ai rikthehet me nje lajm te bukur.Ka bere gati dy kenge te reja.

“E diela është ditë pushimi, por ka dhe nga ata që punojnë, përshembull unë në studio. Dy këngë të reja po vijnë. Në fakt njëren nga kënget do ta publikoj. Prandaj jam këtu sot. Janë dy materiale muzikore. Njëra quhet “Thjesht të du” dhe tjetra “Mbaroj”. Këngën e parë e kam kënduar në dasmën si kenga e çiftit dhe mezi pres ta këndoj dhe në dasmën time ndërsa “Mbaroj” është këngë shpirtërore, baladë”, shprehet Flori.

Shiko videon
https://youtu.be/Uy5ZokkXMtA