Pas divorcit nga bashkeshorti, Rudina Dembacaj megjithese e ngarkuar me projekte si aktore e moderatore, tashme ka nisur vete nje biznes qe e fut keshtu ne radhet e Vipave Biznesmene.

Kur beri inaugurimin keto dite ne lokalin e saj ne Tirane, aty kishte shume personazhe te njohur.

Sipas portaleve ne ceremonine e inaugurimit ajo permendi emrin e biznesmenit te njohur.

Ajo u shpreh: “ Si fillim dua te falenderoj Markun qe besoi ne mua. Dhe sipas mediave ky ishte vete ish-deputeti Mark Frroku.

Por ende ska pas nje reagim nga ana e moderatores per te konfirmuar apo mohuar zerat qe qarkullojne verdalle.

Sidoqofte Rudina ka treguar se gjithnje nuk flet per keto gjera derisa ta shohi vete te arsyeshme.

Ish-deputeti, nje baba i perkushtuar po kujdeset vete per femijet qe mbeten pas largimit nga jeta e bashkeshortes 1 vit me pare.