Eshte e cuditshme pse femrat e njohura te ekranit dashurohen dhe perfshihen ne ngjarje jo te kendshme.

Nga historite e fundit eshte dhe ajo e Kejvina Kthelles me nje nga te dyshuarit per ngjarjen qe ndodhi ne Shkozet te Durresit.

Burime thone per gazeten Panorama se Kejvines i eshte sekuestruar telefoni dhe eshte marre ne pyetje per vendodhjen e autorit.

Pasi eshte marre ne pyetje ajo ka treguar rreth mardhenies miqesore qe ka me 34 vjecarin Rraja.

Ajo kishte shkembime te shpeshta te mesazheve me Rrajen dhe perdorte nje makine luksoze te tij ne ermin e tij.