Cifti me i ri nisin udhetimet bashke duke udhetuar.

Aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku po shijojnë historinë e tyre te re te dashurise.Ato duken shume te lumtur se bashke dhe shikohet buzeqeshjet dhe castet e bukura qe po kalojne.

Së fundmi, ata duket se kanë udhëtuar për disa ditë pushime qe te marre veten nga ditet e punes.Ky vit filloi ndryshe per ta.

Rudina ka postuar nje fotografi në Instagram ku duken të buzëqeshur e të përqafuar me ish deputetin Mark Froku..


Moderatorja dhe aktorja e njohur ka vendosur që ti bllokojë komentet për të shmangur reagimet negative të ndjekësve.Pasi fotot e fundit kane pasur shume reagime negative ku te gjithe hedhin nga nje thumb per ta ngacmuar ate.