Kreshnik Spahiu ka ber nje postim ne profilin e tij ne facebook ku ka ironizuar tekstin e Elvana Gjates per kengen e saj te fundit.

Ai thote se teksti i këngës së Elvanës është më pa kuptim, më jo logjik dhe më ska ndaloz të historisë festivaleve të këngës.Si te ishte ne klas te pare dhe ka mesuar rrokjet dhe shkronjat.

Postimi i Spahiut:

Lexoni tekstin më pa kuptim, më jo logjik dhe më skandaloz të historisë festivaleve të këngës së Elvana Gjatës, shkruar nga vetë ajo.

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma nal?

A ma thua edhe sa
Duhet të pres ty me të pa
Ta di, dua ta di dhe sa

Kohën ndale ndale
Të shkoj ngadale ndale
O më ngadale ndale
Na na na na na