Vesa Luma kengetarja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale.

Ajo eshte shume familjare dhe poston shume foto te djalit dhe te bashkeshortit.

Cifti kujdeset shume per djalin e tyre dhe ate e tregojne dhe fotot qe postohen.

Vesa ka zbuluar talentin qe ka djali i saj.Ajo thote se ka kujt ti ngjaje.Ajo ka publikuar foto ne insta story te djalit duke i rene baterise.

Në televizor po dëgjohet një këngë e Eugent Bushpepës dhe vogëlushi ndjek të gjitha lëvizjet e bateristit për të bërë njësoj si ai. Duket se Lian ka filluar që tani të shfaqë pasionet e tij dhe është në gjurmët e prindërve të tij. ‘Po më shkrihet zemra’, ka shkruar Vesa krahas videos duke shprehur një lumturi të madhe për gjestin e të birit.