Pasi u ftua ne emisionin e Rudines ne Tv Klan politikanja e njohur Jozefina Topalli po folur per jeten e saj te re duke u bere gjyshe.

Dhe kjo eshte gjeja me e bukur qe u be gjyshe.

Ashtu si cdo nene te behet gjyshe eshte nje nga gjerat me te bukura te kesaj bote.

Ajo prej 5 muajsh, ajo është bërë gjyshe e nipit të saj Nikolas. Topalli ka zbuluar se nuk i pëlqen ta thërrasin gjyshe, por “nëna Ina”.

Ajo thote:“Ishte dhurata më e bukur që mund të kishim . Nikolas ka filluar të komunikojë, sigurisht që komunikimi i tij është me buzëqeshje me shikim, me drejtimin e duarve, apo të kap dorën dhe të shtrëngon gishtin, por e veçanta e tij është se ai që sa hap sytë buzëqesh dhe kjo është një mrekulli e Zotit. Kështu që ky vit ka qenë i veçantë, special dhe faleminderit Zotit që na ka bërë kaq bukur dhe kaq të dashur”, tha ajo.

Ne i urojme jete te gjate dhe te lumtur.