Me ne fund aktorja e humorit Rudina Dembacaj ka zyrtarizuar lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku.

Populli thote aty ku ka tym ka dhe zjarr ndaj ajo ka bere publike kete lidhj.

Pas shumë aludimeve në media, çifti ka zgjedhur më në fund të pranojë në publik lidhjen me anë të një ‘kartoline’ ku urojnë fansat e saj.

Ajo shkruan ne instagram:“E di qe e donit te gjithe,por e kam per vete…exluziven. Per te gjithe ju dashamires dhe jo,e dua si partner ne jete dhe ne biznes… Vit te mbare, me shume dashuri Mark dhe Rudi”, shkruan Dembacaj.

Ne i urojme dite te bukura dhe te lumtura.