Kengetarja e njohur Aurela Gace publikon shpesh ne profilin e saj foto dhe vidjo perkrah vajzave te saj.

Grace dhe Abigail jane bere shume te dashura per publikun fale dedikimeve qe e ema u ben ne rrjete sociale.

Por sot ishte nje dite teper e vecante per Aurelen pasi vogelushja e saj Abigail kishte 3 vjetorin e lindjes.

Kengetarja i ka bere nje dedikim shume special te bijes ne foton ku e vogla duket me flamurin ne dore.

Fjalet me te embla jane: “Sot ti je 3 vjeç, sa shumë të duam ne o Abushja jonë, e vogla jonë, e ëmbla jonë, jeta jonë.

Sa herë që i marr erë, mbushem me jetë. Zot të faleminderit”.