Kengetari i njohur Lyrical son eshte nje baba shume i mire dhe ka dy vajza.Ai ka nje familje shume te bukur dhe jeta e tij tashme eshte transformuar ne nje jete te qete dhe te lumtur.

Ai poston shpesh ne rrjetet sociale foto me familjen e tij dhe femijet qe jane te gezuar.

Se fundmi ai ka postuar foto me dy femijet te veshur si zana dhe ata jane duke buzeqeshur.

Ai ka shkruajtur dhe nje status.

Faleminderit Zotit per keto dy zemra qe ma kane freskuar jeten.

Dhe ne i urojme nje jete te lumtur dhe plot shendet.