Aktori i njohur indian Barun Sobti u bë shumë i famshëm në Shqipëri serialin qe u transmetua ne TV Klan.Ku audienca ishte shume e madhe.

Në këtë serial Barun Sobti luante rolin e Arnavit.Dhe te gjitheve i pelqente ky rol.

Por tani ai eshte shume i lumtur sepse eshte bere baba dhe jeta e tij ka ndryshuar.

Femija mori nje emer te bukur Sifat dhe nena e saj eshte shume e lumtur se bashku te te ata rrijne bashke.

Në fillim çifti vendosi të ruajë privatësin e vogëlushes dhe nuk postonin foto me të.

Por së fundmi aktori e ka prezantuar princeshën e tij me të gjithë fansat.

Ai ka publikuar dy foto, në njërën prej të cilave shfaqet duke i dhuruar një puthje.