Anxhela Peristeri ka qene gjithmon ne qender te mediave. Dhe shpesh here ajo eshte pyetur se kur do te martohet dhe cili ishte mashkulli ideak per te.

Por ajo ka dashur qe te jete ne qender te vemendjes duke u martuar ne emisionin Why not.

Pasi u vesh me fustan te bardhe Angjela shkoi ne altar ku djem te ndryshem i ben oferta te ndryshme.

Por ne fund ajo pranoi te martohej me nje arab.

Tani me ne fund te gjithe do te bien ne paqe se dhe Agjela u martua.

Jete te lumtur ciftit.