Para disa javesh Klajdi Haruni, i ftuar ne Klanifornia, pranoi se ishte ne nje lidhje dhe ishte i dashuruar por preferoi te mos zbulonte me shume se aq.

Lidhja qe Klajdi ka duket se po shkon drejt marteses pasi ne postimin e tij te fundit qe ka bere ne intagram Klajdi shprehet se e pelqen shume kengesn e re te Flori Mumajesit dhe do donte shume qe ajo te ishte kartolina e dasmes se tij.

“Do doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”, shkruan Klajdi duke treguar kështu se Flori e ka gati dhuratën për dasmën e tij.

Kujtojmë që Flori e publikoi dje këngën e re me titull “Thjesht të du”.