Pas deklarates se mori 20 milion leke Marsida ka dhene serish nje mesazh te ri.

Ja cfare thote ajo:

“Kur jeta të jep 100 arsye për të qarë, ti tregoi se ke 1000 arsye për të buzëqeshur”.

Pas gjithe atyre ngjarjeve qe kane ndodhur vazhdon episodi me Marsiden edhe pse ka ndodhur gjithe ajo histori Marsida gjen kohen dhe poston dhe ne rrjetet sociale.