Ish-kapiteni skuadrë së Kombëtares kuq e zi, Lorik Cana, ditën e sotme është bërë baba për herë të dytë.

Bashkëshortja e tij italiane Monika ka lindur një vajzë të shëndetshme, të cilën e kanë quajtur emrin Enkeleida.

Mësohet se tashme të dyja nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Loriku dhe Monika jane martuar që në 2014 dhe janë prindër edhe të një djali me emrin Boiken që ka lindur në 2015.

Urojme lumturi e shendet familjes Cana