Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Leonora Jakupi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 41 vjeçe dhe në ditën e saj të veçantë, ka zgjedhur të urojë të ëmën.

Ajo eshte nje nga kengetaret me te mira te Kosoves me zerin e saj te bukur dhe melodioz.

Diten e sotme Leonora ka publikuar një foto krah së ëmës në profilin e saj të Instagramit dhe e falenderon për çdo sakrificë gjatë rritjes së saj.


Ja cfare shkruan ajo:
“Ne ketë dite te veçante për Ty , dua te t ‘falënderoj për çdo sakrifice tendën e shtrenjta ime! Jeta nuk ka qene e lehte për ty e as për mua , se bashku ja dolëm mbanë te gjitha sfidave te jetës. Prandaj kjo është dita jote, dita kur ti u bere nene për here te pare! Lus Zotin te t’kem me jete te gjate e ditët e lindjes time ti pres ne kraharorin tënd!”, shkruan ajo.

Këngëtarja ka një marrëdhënien shumë të ngushtë me të ëmën, e cila është bërë nënë e baba për të.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote lumtur ne familjen e saj.