Nje surprize te bukur ben Ermali per bashkeshorten e tij Arjanen.Ata jane aktive ne rrjete sociale dhe potojne shume dhe ata kane postuar nje foto me makinen e re.

Ai ka blerë për Arianën një makinë super luksoze të tipit ‘Range Rover’. Këngëtari ka publikuar një video në instastory krahas së cilës shkruan: “E gëzofsh Ariana”.Dhe kjo patjeteter qe e ka lumturuar ate sic do femer qe i pelqejne dhurata te tilla.

Çifti njihet për blerjet e tyre të shtrenjta, për udhëtimet që kapin shifra marramendëse si dhe për zemrën e tyre të gjerë, pasi shpesh dhurojnë para për bamirësi.