Si te keni rrobat bore te bardha vetem duke perdor kete truk te thjeshte.

Perdoreni 5 aspirina dhe rrobat e tua do te jene ndryshe.

Merrni nje legen me uje te vaket dhe futini aspirinat ne uje duke i copetuar.

Me pas fusni rrobat e bardha dhe lerini per pak ore.

Mund te fusni dhe aspirina ne lavatrice por kjo eshte forma me mire qe ti perdorni ne legen.

Dhe rezulatat do te jene mbreselenese.

Ky eshte nje truk i thjeshte dhe do ta na falenderoni pasi ta provoni.