Vellezerit Knust kishin bere 10 vite kursime vetem qe te arrinin te plotesonin endrren e saj.

Te dy vellezerit kane postuar ne instagram videon kur i kane dhuruar nenes se tyre BMW3.

Makinen e kishin fshehur ne garazh dhe nenes thjesht i kishin thene qe kishin nje surprize per te ne garazh.

47000 here eshte pare vidjoja ne Instagram dhe perdoruesit e shumte e kane pershendetur veprimin kaq te bukur te djemve.