Ajo eshte kengetarja me e mire e muzikes popullore dhe ate e duan te gjithe.

Por ajo më në fund na ka prezantuar me gjysmën e saj më të mirë.

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Artjola Toska, është rrëfyer pasditen e sotme tek “Rudina” për jetën e saj private.

Ndër të tjera ajo ka përmendur për herë të parë edhe bashkëshortin e saj.Për më shumë Artjola ka treguar për kamerën edhe foto të saj me të shoqin. Ajo ka shprehur edhe dëshirën për t’u bërë nënë.

Ne i urojme jete te lumtur dhe dite te bukura.