Ledjana Prenga është njëra nga konkurrentet më të zjarrta të emisionit ‘Përputhen’.

Ajo dhe Mevlani ishin rrugës për tu bërë ccift, por në një moment gjithccka ndryshoi dhe simpatia e tyre mori fund.

Në anën tjetër Ledjana po shijon famën, e po merrë vëmendje ccdo ditë me postimet e saj.

Së fundmi ajo është transformuar në një biondinë por që po duket krejt ndryshe.