Tolgahan dhe Almeda janë më të lumtur se kurrë që prej ditës kur u bënë prindër dhe kjo eshte nje nga ditet me te bukura ne jeten e tyre. Çifti poston gjithmon ne rrjetet sociale foto se bashke dhe me djalin dhe se bashku ku duken se ato po kalojne caste te bukura te tre.

Ditën e sotme ka qenë Tolgahani ai që ka postuar një foto me Efehanin ku vogëlushi shfaqet duke ecur drejt kamerës dhe shikon ate. Që në këtë moshë Efehani duket se e pelqene shume kamerën dhe kur të rritet me siguri do e shohim aktori si babi ne rrugen e artit dhe plot filma te bukur.

Tolgahani e ka shoqëruar këtë shkrim me përshkrimin “Zogu kampion”.

Ku ata kalojne shume kohe se bashku duke lene cdo angazhim tjteter.